چهار روز حضور سولیس با کافه سیار آنرود در هشتمین نمایشگاه و جشنواره قهوه ایران

چهار روز حضور سولیس با کافه سیار آنرود در هشتمین نمایشگاه و جشنواره قهوه ایران در بوستان گفتگو با بازدید ها، انبوهی از سوالات بازدید کنندگان، اعم از تامین کنندگان، مشتریان و همکاران و همه چالش ها با موفقیت به پایان رسید.

مدیران شرکت سولیس، به عنوان اولین فرانچایزر کافه های سیار در ایران، فرصت آشنایی با بسیاری از مخاطبان خاص خود مغتنم شمردند و از این بابت از برگزارکنندگان نمایشگاه در مراسم اختتامیه قدردانی ویژه صورت گرفت.

از دیگر سو برگزارکنندگان نمایشگاه در مراسم اختتامیه با اهدای تندیسی از حضور سولیس قدردانی متقابل نمودند.

photo_۲۰۱۷-۰۹-۰۸_۱۰-۱۴-۵۹

رونمایی از اولین “کافه سیار” سولیس در نمایشگاه و جشنواره قهوه ایران

سولیس امروز هفتم شهریور در نمایشگاه و جشنواره قهوه ایران اولین نمونه از سری کافه های سیار سولیس با نام تجاری آنرود رونمایی کرد. خلاقیت، کوشش بی وفقه و اندیشیدن به هدف موتور محرک هر کسب و کار است.
سولیس در پی آن است که علاوه بر پذیرایی از میهمانان خود در کافه های سولیس، فرهنگ استفاده از نوشیدنی های گرم با کیفیت، از قهوه و چای را به میان مردم ببریم، طعم چای و قهوه حرفه ای در تراز جهانی را به ایرانیان بچشاند و توقع آنها را بالا ببرد.
سولیس معتقد است، ایرانیان لایق بهترینها هستند. پس یک گام به جلو گذاشته و می کوشد تا ذائقه آنها را با طعم اصیل ترین قهوه وچای جهان آشنا کند.

کافه سیار سولیس

کافه سیار سولیس

سولیس از اولین کافه سیار خود در نمایشگاه و جشنواره قهوه ایران رونمایی خواهد کرد

سولیس از اولین کافه سیار خود در نمایشگاه و جشنواره قهوه ایران رونمایی خواهد کرد. این نمایشگاه که امسال از هفتم تا دهم شهریور در بوستان گفتگو برگزار می گردد همه ساله میعادگاه دوستداران و متخصصان قهوه کشور است.

امسال سولیس قصد دارد اولین نمونه از سری کافه های سیار خود را با هدف تقویت فرهنگ نوشیدن قهوه خوب و با کیفیت در میان ایرانیان در نمایشگاه مزبور رونمایی نماید. از کلیه علاقمندان دعوت می شود با بازدید از نمایشگاه و کافه سیار سلیس به ارتقا این فرهنگ کمک کنند.

کافه سیار سولیس

افتتاح کافه سولیس در سرای ایرانی

اولین کافه تریای سولیس در فروشگاه رفاه سرای ایرانی در شهر مقدس قم افتتاح شد. در این مراسم همزمان با افتتاح رسمی فروشگاه رفاه، شعبه سرای ایرانی، کافه تریای سولیس نیز با حضور آقای دکتر فرشید گلزاده کرمانی، مدیرعامل محترم فروشگاه های زنجیره ای رفاه و تنی چند از مقامات محترم استان افتتاح گردید.

در این مراسم که آقای دکتر حسین گودرزی پور مدیرعامل سولیس ایران نیز حضور داشت، مدیران سولیس به سوالات مدعوین پاسخ دادند. و در ضمن کافه سولیس از میهانان مراسم بطور ویژه پذیرایی نمود.

کافه سولیس