سولیس نایب قهرمان اولین دوره مسابقات ملی چای ایران (The 1th Iran Tea Masters Cup Championship)

اهداف و دستاوردهای مسابقات :

  • ترویج فرهنگ و سنتهای سرو چای و درآمیختن آن با علم و تکنولوژی روز
  • ارتقاء جایگاه و توسعه فرهنگ صحیح چای نوشی در میان مصرف کنندگان
  • شناسایی افراد مستعد و مجرب در صنعت چای و مساعدت در ارتقاء دانش و رشد حرفه ای آنان
  • ارتقاء جایگاه مشاغل در صنعت چای
  • ارتقاء آگاهی تخصصی و عمومی در راستای رشد کیفیت در تولید و ارائه محصول در فرآیند از مزرعه تا فنجان
  • ایجاد فضای مناسب برای ارتباط و تبادل اطلاعات میان صاحب نظران در حوزه های مختلف صنعت چای

سولیس حامی اولین دوره مسابقات ملی چای ایران (The 1th Iran Tea Masters Cup Championship)

اولین دوره مسابقات ملی چای ایران (The 1th Iran Tea Masters Cup Championship)

اولین رویداد تخصصی و رسمی چای ایران توسط موسسه بین المللی استادان چای ایرانیان با محوریت مسابقات ملی چای ایران در مهر ماه ۱۳۹۸ و در هتل لاله تهران به مدت سه روز برگزار شد. این مسابقات با رعایت استانداردهای بین المللی و با حضور سر داور رسمی و داوران بین المللی، طی سه روز و در چهار بخش مختلف برگزار شد. مراسم افتتاحیه و اختتامیه این رویداد بستر مناسبی بود برای مدیران و دست اندرکاران این صنعت تا از تریبون این رویداد راجع به شرایط موجود و چشم اندازها و دغدغه هایشان سخن بگویند.

حمایت سولیس از “انجمن حمایت از حقوق کودکان”

انجمن حمایت از حقوق کودکان به عنوان نخستین انجمن فعال در حوزه حقوق کودک در کشور با مشارکت فرهنگسرای ارسباران روز دوشنبه ۲۳ بهمن‌ماه ۱۳۹۶ از ساعت ۱۶ میزبان افرادی خواهد بود که در ماه‌های گذشته با دغدغه کرمانشاه و مشکلات پس از زلزله زیسته‌اند.

این برنامه با شعار «کرمانشاه ادامه دارد» در تالار هنر فرهنگسرای ارسباران برگزار می‌شود و علاوه بر ارائه گزارش عملکرد انجمن حمایت از حقوق کودکان درباره خدمات ارائه شده در کرمانشاه توسط این سازمان، شامل پنل تخصصی «واکاوی نقش مداخلات حمایتی از کودکان در زلزله کرمانشاه»خواهد بود. افراد حاضر در این پنل عبارتند از: محمد فرید لطیفی، معاون بازسازی سازمان مدیریت بحران کل کشور، شاهین فتحی، معاون عملیات سازمان امدادونجات هلال احمر، فرید براتی سده، سرپرست وقت ستاد بحران سازمان بهزیستی، شهاب نادری، نماینده شهرستان‌های پاوه و جوانرود و ثلاث باباجانی و روانسر در مجلس شورای اسلامی، نماینده رسانه‌های حاضر در مناطق زلزله زده و نماینده انجمن حمایت از حقوق کودکان.

از دیگر مدعوین این نشست نمایندگان رسانه‌ها و هنرمندان و ورزشکارانی هستند که در زلزله کرمانشاه و بحران‌های مشابه فعالیت‌هایی را انجام داده‌اند هدف از برگزاری این نشست، تبادل اطلاعات در ادامه ی روند یاری‌رسانی هر چه موثرتر به آسیب‌دیدگان حادثه اخیر زلزله کرمانشاه است.

چهار روز حضور سولیس با کافه سیار آنرود در هشتمین نمایشگاه و جشنواره قهوه ایران

چهار روز حضور سولیس با کافه سیار آنرود در هشتمین نمایشگاه و جشنواره قهوه ایران در بوستان گفتگو با بازدید ها، انبوهی از سوالات بازدید کنندگان، اعم از تامین کنندگان، مشتریان و همکاران و همه چالش ها با موفقیت به پایان رسید.

مدیران شرکت سولیس، به عنوان اولین فرانچایزر کافه های سیار در ایران، فرصت آشنایی با بسیاری از مخاطبان خاص خود مغتنم شمردند و از این بابت از برگزارکنندگان نمایشگاه در مراسم اختتامیه قدردانی ویژه صورت گرفت.

از دیگر سو برگزارکنندگان نمایشگاه در مراسم اختتامیه با اهدای تندیسی از حضور سولیس قدردانی متقابل نمودند.

photo_۲۰۱۷-۰۹-۰۸_۱۰-۱۴-۵۹

رونمایی از اولین “کافه سیار” سولیس در نمایشگاه و جشنواره قهوه ایران

سولیس امروز هفتم شهریور در نمایشگاه و جشنواره قهوه ایران اولین نمونه از سری کافه های سیار سولیس با نام تجاری آنرود رونمایی کرد. خلاقیت، کوشش بی وفقه و اندیشیدن به هدف موتور محرک هر کسب و کار است.
سولیس در پی آن است که علاوه بر پذیرایی از میهمانان خود در کافه های سولیس، فرهنگ استفاده از نوشیدنی های گرم با کیفیت، از قهوه و چای را به میان مردم ببریم، طعم چای و قهوه حرفه ای در تراز جهانی را به ایرانیان بچشاند و توقع آنها را بالا ببرد.
سولیس معتقد است، ایرانیان لایق بهترینها هستند. پس یک گام به جلو گذاشته و می کوشد تا ذائقه آنها را با طعم اصیل ترین قهوه وچای جهان آشنا کند.

کافه سیار سولیس

کافه سیار سولیس

سولیس از اولین کافه سیار خود در نمایشگاه و جشنواره قهوه ایران رونمایی خواهد کرد

سولیس از اولین کافه سیار خود در نمایشگاه و جشنواره قهوه ایران رونمایی خواهد کرد. این نمایشگاه که امسال از هفتم تا دهم شهریور در بوستان گفتگو برگزار می گردد همه ساله میعادگاه دوستداران و متخصصان قهوه کشور است.

امسال سولیس قصد دارد اولین نمونه از سری کافه های سیار خود را با هدف تقویت فرهنگ نوشیدن قهوه خوب و با کیفیت در میان ایرانیان در نمایشگاه مزبور رونمایی نماید. از کلیه علاقمندان دعوت می شود با بازدید از نمایشگاه و کافه سیار سلیس به ارتقا این فرهنگ کمک کنند.

کافه سیار سولیس

افتتاح کافه سولیس در سرای ایرانی

اولین کافه تریای سولیس در فروشگاه رفاه سرای ایرانی در شهر مقدس قم افتتاح شد. در این مراسم همزمان با افتتاح رسمی فروشگاه رفاه، شعبه سرای ایرانی، کافه تریای سولیس نیز با حضور آقای دکتر فرشید گلزاده کرمانی، مدیرعامل محترم فروشگاه های زنجیره ای رفاه و تنی چند از مقامات محترم استان افتتاح گردید.

در این مراسم که آقای دکتر حسین گودرزی پور مدیرعامل سولیس ایران نیز حضور داشت، مدیران سولیس به سوالات مدعوین پاسخ دادند. و در ضمن کافه سولیس از میهانان مراسم بطور ویژه پذیرایی نمود.

کافه سولیس

تقدیر استاندار تهران و مدیر عامل صندوق کارآفرینی امید از مدیرعامل سولیس

 آقای مهندس سید حسین هاشمی، استاندار تهران و آقای دکتر اصغر نوراله زاده، مدیر عامل صندوق کارآفرینی امید طی مراسمی با اهداء لوح از آقای دکتر حسین گودرزی پور، مدیرعامل شرکت سولیس به عنوان کارآفرین برتر تقدیر کردند. در بخشی هایی از متن این تقدیرنامه آمده است:

“افتخار داریم در سال اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال از جنابعالی به عنوان کارآفرین برتر حوزه کسب و کارهای خرد و کوچک به خاطر تلاش هایتان در امر تولید و اشتغال قدردانی نماییم. اطمینان داریم جامعه ای که در بستر کارآفرینی حرکت می کند جامعه ای زنده و پویا است و افق های بلند مدت موفقیت را درخواهد نوردید. بی شک سیمای کارآفرینان ایرانی در جهان می درخشد و نام بلند ایران همواره بر پهنه گیتی طنین انداز خواهد بود.”

 

 آقای مهندس سید حسین هاشمی، استاندار تهران

آقای دکتر اصغر نوراله زاده، مدیر عامل صندوق کارآفرینی امید