حمایت سولیس از “انجمن حمایت از حقوق کودکان”

انجمن حمایت از حقوق کودکان به عنوان نخستین انجمن فعال در حوزه حقوق کودک در کشور با مشارکت فرهنگسرای ارسباران روز دوشنبه ۲۳ بهمن‌ماه ۱۳۹۶ از ساعت ۱۶ میزبان افرادی خواهد بود که در ماه‌های گذشته با دغدغه کرمانشاه و مشکلات پس از زلزله زیسته‌اند.

این برنامه با شعار «کرمانشاه ادامه دارد» در تالار هنر فرهنگسرای ارسباران برگزار می‌شود و علاوه بر ارائه گزارش عملکرد انجمن حمایت از حقوق کودکان درباره خدمات ارائه شده در کرمانشاه توسط این سازمان، شامل پنل تخصصی «واکاوی نقش مداخلات حمایتی از کودکان در زلزله کرمانشاه»خواهد بود. افراد حاضر در این پنل عبارتند از: محمد فرید لطیفی، معاون بازسازی سازمان مدیریت بحران کل کشور، شاهین فتحی، معاون عملیات سازمان امدادونجات هلال احمر، فرید براتی سده، سرپرست وقت ستاد بحران سازمان بهزیستی، شهاب نادری، نماینده شهرستان‌های پاوه و جوانرود و ثلاث باباجانی و روانسر در مجلس شورای اسلامی، نماینده رسانه‌های حاضر در مناطق زلزله زده و نماینده انجمن حمایت از حقوق کودکان.

از دیگر مدعوین این نشست نمایندگان رسانه‌ها و هنرمندان و ورزشکارانی هستند که در زلزله کرمانشاه و بحران‌های مشابه فعالیت‌هایی را انجام داده‌اند هدف از برگزاری این نشست، تبادل اطلاعات در ادامه ی روند یاری‌رسانی هر چه موثرتر به آسیب‌دیدگان حادثه اخیر زلزله کرمانشاه است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + 12 =